Members of the Allen County Bar Association
B Balyeat, Clay
Garai, Nicole D.
Pedlow IV, Edward
Bartlett, Lauren E.
Geiger, Anthony L.
Preston, Vernon
Basinger, Randall
Germann, Phillip
Prueter, Susan
Basinger, Scott L.
Good, Danielle
R Reed, Jeffrey L., Judge
Bell, Tamara
Gottschalk, Craig
Reese, Richard T.
Benchic, Andrew B.
H Hamman, Timothy C.
Reeves, Randy L.
Bensinger, Aaron L.
Huffman, John C.
Rininger, William
Blair, James
Huffman, Lawrence A.
Rodabaugh, Judge David
Bollinger, Christine
Huffman, Lawrence S.
Rose, Waldo Bennett
Bradley, Lisa
Huffman, Matthew
Roush, Brad
Brock II, T. Blain
Hursh, Judge, Tammie K.
Rumer, Michael
Brown, Andrea M.
Huston-Kinworthy, Carlene
Rumer Maisch, Victoria
C Caldwell, Destiny
J Jensen-Schuck, Margaret I.
S Sammet, Jenny
Chamberlain, F. Stephen
Johnson, Jerry M.
Sarver, Jenelia (Nealy)
Cheney, David
K Kaufman, Kurt
Schuck, Margaret J.
Cornwell, Ted
Kelley, Brad
Searcy, Reed
Cunningham, Mariah
Kerber, Dennis
Shaw, Stephen
Cupp, Robert R.
Keslar, Steven A.
Shenk, Robert
D Daley, Douglas A.
King-Newman, Rebecca S.
Sherrick, Melissa R.
DaPore, Joseph
Koester, Mark
Siferd, Richard E.
Davis, Mark E.G.
Kohlrieser, Terri L.
Smith, J. Alan
Delong, David
Kohlrieser, Todd
Smith, Nicole
Deming, Micaela C.
L Lause, Glen
Staley, Matt C.
Derryberry, Glenn
Leahy, John Michael
Steffan, Christine
Dickason, Miner
Looser, Holly
Stewart, Tabitha L.
Diller, Samuel
Lucente, Jr., Thomas J.
Sturgill, Kenneth James
DiPietro, Anthony M.
M Mackey, Claire
Swickrath, Brandie L., Magistrate
Dodson, James M., Jr.
Maisch, Zachary D.
T Thines, Kyle Benjamin
Donohue, Gregory W.
Maloney, Patrick
Tremoulis, Michael J.
Drexler, Deborah L.
McAlister, Shannon
V Van Dyne, Mark
Dulebohn, Diana
Meredith, Robert
Vennekotter, Brian
E Eddy II, E. Richard
Meyer, Robert H., IV
Von der Embse, Marie A.
Elliott, Angela M.
Michel, Erin
W Waldick, Juergen
Emerick, William C.
Miller, Gregory
Waldick, Kaia
Everett, Bonnie
Miller, Anthony
Warren, Richard K., Magistrate
F Farrell, Clifford
Miller III, Richard W.
White, William
Fisher, James P.
Mitchell, Matthew M.
Willamowski, John R.
Fisher, John H.
N Newland, Sarah N.
Willamowski, Mona
Fitzgerald, Robert B.
Novak, Gregory M.
Williams, Jeffrey G.
Flower, M. Charlotte
Nyers, Athena
Witter, Donald J.
Flower, Jason N.
O Osting, Clayton
Y Younkman, Derek
French, Bruce Comly
P Patrick, James
Z Zimmerman, William R.
G Gabriele, Linda
Payne, John R.