Members of the Allen County Bar Association
A Antalis, Gregory M.
Good, Danielle
Pedlow IV, Edward
B Balyeat, Clay
Gottschalk, Craig
Pheneger, Eric M.
Balyeat, William B.
Grzybowski, Robert
Preston, Vernon
Banks, Farley
H Hamman, Timothy
Prueter, Susan
Basinger, Scott L.
Hearn, James F.
Q Quatman, Janice
Baumeister, Michelle
Honigford, Robert J.
R Reed, Jeffrey L., Judge
Bell, Tamara
Huffman, John C.
Reese, Richard T.
Benavidez, Joseph
Huffman, Lawrence A.
Reeves, Randy L.
Bensinger, Aaron L.
Huffman, Lawrence S.
Rodabaugh, Judge David
Blair, James
Huffman, Matthew
Rogers, Richard
Bollinger, Christine
Hursh, Judge, Tammie K.
Romey, Steve
Bowers, David E.
Huston-Kinworthy, Carlene
Rose, Waldo Bennett
Bradley, Lisa
J Jacobs, Ann
Roush, Brad
Brock II, T. Blain
Jensen-Schuck, Margaret I.
Roush, Thomas
Brown, Andrea M.
Johnson, Jerry M.
Rumer, Michael
C Chamberlain, F. Stephen
K Kaufman, Kurt
Rumer Maisch, Victoria
Cheney, David
Keenehan, John C.
S Sammet, Jenny
Christoff, John
Kelley, Brad
Sarver, Jenelia (Nealy)
Cornwell, Ted
Kendall, William G.
Schuck, Margaret J.
Cory, Frank
Kerber, Dennis
Searcy, Reed
Crider, Cecily
Keslar, Steven A.
Shaw, Stephen
Crist, William Edward
King, Andrew B.
Shaw, Julie
Cunningham, Mariah
King-Newman, Rebecca
Shenk, Robert
Cupp, Robert R.
Kingsley, Mitchell
Sherrick, Melissa R.
D Daley, Douglas A.
Kinworthy, David
Siferd, Richard E.
DaPore, Joseph
Knueve, Andrew
Smith, J. Alan
Davis, Mark E.G.
Kocher, Heather S.
Smith, Nicole
Delong, David
Koester, Mark
Staley, Matt C.
Deming, Micaela C.
Kohlrieser, Terri L.
Steffan, Christine
Derryberry, Glenn
Kohlrieser, Todd
Stewart, Tabitha L.
Dickason, Miner
L Lause, Glen
Stotts, Kevin
Diller, Samuel
Leahy, John Michael
Swickrath, Brandie L., Magistrate
DiPietro, Anthony M.
Leonard, Robert K.
V Van Dyne, Mark
Dodson, James M., Jr.
Lucente, Jr., Thomas J.
Vandemark, Dale
Donohue, Gregory W.
M Mackey, Claire
Vandemark, William
Doute, Jerome
Maisch, Zachary D.
Vennekotter, Brian
Drexler, Deborah L.
Maisch Rumer, Victoria
Von der Embse, Marie A.
Dugan, Michael
McAlister, Shannon
W Waldick, Juergen
Dulebohn, Diana
McCluskey, Holly
Walton, Michael A.
E Ebersole, Lidia
Meredith, Robert
Warren, Richard K., Magistrate
Eddy II, E. Richard
Meyer, Robert H., IV
Wehrkamp, Michael
Elliott, Angela
Miller, Anthony
Wells, Mindi
Emerick, William
Miller, Gregory
White, William
Everett, Bonnie
Miller III, Richard W.
Whitlatch, Robert
F Fisher, James P.
Mitchell, Matthew M.
Willamowski, Mona
Fisher, John H.
N Newland, Sarah N.
Willamowski, John R.
Fitzgerald, Robert B.
Niese, Amber L.
Williams, Jeffrey G.
Flower, M. Charlotte
Novak, Gregory M.
Williamson, JaMesha L.
Flower, Jason N.
Nyers, Athena
Winget, Nicole
French, Diane
O Osting, Clayton
Witter, Donald
French, Bruce Comly
P Patrick, James
Worsowicz, Ben
G Garai, Nicole
Payne, John R.
Y Younkman, Derek
Geiger, Anthony L.